ALMA S.A. Gazelą Biznesu!

Home / Aktualności / ALMA S.A. Gazelą Biznesu!
Opublikował
w Bez kategorii

W najnowszym rankingu „Gazele Biznesu” prowadzonym przez Puls Biznesu nasza firma zdobyła III miejsce w Wielkopolsce i XV w kraju!

To nie pierwsze wyróżnienie dla Alma S.A. i jej pracowników – spółka została wyróżniona przy wielu okazjach, zdobywając m.in. certyfikat „Innowacyjny dla Wielkopolski” oraz uznanie dla pracowników – cenionych specjalistów (m.in. wyróżnienie Brocade Buddy). Tym razem firma została rozpoznana jako dynamicznie rozwijająca się i doskonale funkcjonująca na konkurencyjnym rynku.

Nasza spółka podąża za najnowszymi trendami na rynku teleinformatycznym, a nawet idzie o krok dalej – rozważając realne problemy i zagrożenia, z którymi mierzą się na co dzień nasi Klienci, angażujemy się w prace badawczo rozwojowe, mające na celu tworzenie nowych produktów i nowych technologii w pełni odpowiadającym oczekiwaniom rynku.

Spółka pracuje nad nowym projektem mającym na celu zabezpieczenie firmowych systemów informatycznych nadzorujących przebieg procesów technologicznych lub produkcyjnych. Takie systemy często są słabo chronione i narażone na ataki z zewnątrz. W nasze prace i badania chcemy zaangażować potencjalnych użytkowników z kraju i zagranicy, m.in. firmy energetyczne i koncerny chemiczne. Dzięki temu produkt będzie lepiej dostosowany do ich potrzeb i pozwoli nam zaoferować go także na rynkach zagranicznych — opowiadał podczas Gali Gazeli Biznesu Grzegorz Pindur, prezes Alma S.A.

Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.
Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Więcej informacji o rankingu: http://gazele.pb.pl/

Fot. Puls Biznesu

Najnowsze publikacje

Dodaj komentarz

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.