Cieszymy się, że chcesz poznać naszą firmę, którą tworzą wyjątkowi ludzie!

ALMA S.A. DOSTARCZAMY INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

Istotą działalności Alma S.A. jest pozyskiwanie i realizacja projektów IT. Wokół nich zbudowana została cała kultura organizacyjna naszej firmy. To pod nie z całego katalogu możliwych rozwiązań dobieramy najlepsze technologie i niezbędne kompetencje. Realizujemy projekty w zadeklarowanym czasie i budżecie.

DOŚWIADCZENIE

Od 1983 roku budujemy swój wizerunek znanego polskiego integratora systemów informatycznych, teleinformatycznych oraz automatyki budynkowej.

UZNANIE

Doradczo — inżynierski profil firmy, oparty na wiedzy i doświadczonej kadrze, jak i tysiące zrealizowanych projektów, stanowi o naszej uznanej pozycji na rynku IT.

SZEROKA OFERTA

Świadczymy kompleksowe usługi związane z informatyzacją podmiotów gospodarczych i instytucji w zakresie: integracji systemów informatycznych, teleinformatycznych i automatyki.

ŁUKASZ KOLENDA-PARAKIEL

PREZES ZARZĄDU

Łukasz Kolenda-Parakiel ukończył Politechnikę Poznańską na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji. Jest absolwentem kursu MBA organizowanego przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu. Od 2018 związany z Alma S.A.. Jako Dyrektor Sprzedaży odpowiadał za tworzenie portfolio produktowego oraz zwiększenie wyników sprzedaży spółki. W roku 2020 powołany do Zarządu.

Od początku kariery zawodowej związany z integratorami teleinformatycznymi głównie w roli Dyrektora Technicznego. Prowadził kluczowe projekty w zakresie systemów sieciowych, cyberbezpieczeństwa i miejskiego inteligentnego monitoringu wizyjnego CCTV. Współtworzył strategie sprzedażowe dla kilku polskich systemów cyberbezpieczeństwa.

KRZYSZTOF ŁAPIŃSKI

DYREKTOR TECHNICZNY

Krzysztof Łapiński ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji. Od wielu lat związany z szeroko rozumianą branżą telekomunikacją. Rozpoczynał swoją karierę zawodowe w KGHM PM S.A., kierując zespołem utrzymania sieci telekomunikacyjnej oraz sieci OT. Przez kolejne lata jako pracownik Alma S.A. brał udział we wdrożeniach i serwisie.

Obecnie jako Dyrektor Techniczny odpowiada za techniczne wsparcie sprzedaży oraz kieruje zespołem technicznym, realizując z sukcesem wiele małych i dużych projektów teleinformatycznych z zakresu serwisu, utrzymania, projektowania i wdrożenia szerokopasmowych sieci teleinformatycznych.

JACEK SOBCZAK

ZASTĘPCA DYREKTORA TECHNICZNEGO

Jacek Sobczak ukończył Politechnikę Poznańską na wydziale Elektrycznym, kierunek Automatyka i Robotyka. Od wielu lat związany z szerokorozumiana branżą ICT. Początkowo związany z dużymi firmami międzynarodowymi gdzie odpowiadał za utrzymanie i rozwój rozwiązań IT oraz wsparcie użytkowników. Przez blisko 10 lat związany z branżą konsultingową, zarówno jako ekspert techniczny, analityk jak i Kierownik Projektów.

Brał udział w realizacji wielu małych i dużych przedsięwzięć teleinformatycznych, w tym realizowanych ze środków EU i wychodzących także poza zakres IT. Posiadający szeroką wiedzę, potwierdzoną licznymi certyfikatami oraz bogate doświadczenie związane z  realizowanymi projektami. Od 2017 roku związany z firmami o charakterze integratorskim, gdzie odpowiadał za realizacje wdrożeń oraz rozwój produktów i usług. Specjalizujący się w kwestiach związanych z bezpieczeństwem systemów ITC i OT.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW