Partnerzy

Home / Partnerzy

Nasi partnerzy

ADVA Optical Networking

ADVA AG Optical Networking (Niemcy) jest wiodącym w świecie producentem zaawansowanych optycznych systemów transmisyjnych, odpowiednich dla tworzenia operatorskich rekonfigurowalnych sieci szkieletowych o najwyższych przepływnościach oraz sieci szerokopasmowego dostępu do nich, a także dla łączenia ze sobą szybkich centrów danych, klastrów i pamięci masowych. Wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki DWDM i standaryzacje ITU T protokołów oraz interfejsów.
Przejdź do strony

Alcatel-Lucent Enterprise

Firma Alcatel-Lucent Enterprise jest renomowanym dostawcą rozwiązań i usług komunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Posiada w swoim asortymencie zarówno rozwiązania sieciowe, obejmujące technologię Unified Access oraz Inteligent Fabric, jak i bardzo rozbudowane portfolio produktów głosowych. Oferowane produkty cechuje bardzo duża innowacyjność oraz skalowalność, która jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby klientów branżowych.
Przejdź do strony

APC

Firma American Power Conversion (APC) jest uznanym dostawcą wysokiej jakości systemów zasilania gwarantowanego prądu zmiennego jak i infrastruktury dla zapewnienia bezpiecznego działania serwerowniom i centrom danych o najwyższych wymaganiach niezawodnościowych.
Przejdź do strony

Arista

Dostawca rozwiązań sieciowych dla rynku High Frequency Trading (HFT), Bankowości Elektronicznej, Cloud Computing oraz hurtowni danych czyli wszędzie tam gdzie liczy się wysoka gęstość portów 10GE oraz bardzo niskie opóźnienia.
Przejdź do strony

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise

Aruba Networks powstała w 2002 roku, koncentrując się na wprowadzaniu bezprzewodowych rozwiązań sieciowych Wi-Fi do sieci korporacyjnych. Dzięki przejęciu przez firmę Hewlett-Packard (obecnie Hewlett Packard Enterprise) w 2015 r. firma Aruba Networks stała się podmiotem firmy Hewlett Packard Enterprise. Firma w swojej ofercie posiada bezprzewodowe punkty dostępowe, przełączniki przewodowe, kontrolery ruchu i oprogramowanie do zarządzania siecią.
Przejdź do strony

Aviat Networks

Aviat Networks, Inc. (USA, NASDAQ: AVNW) jest światowym producentem najbardziej zaawansowanych funkcjonalnie mikrofalowych linii radiowych dla pasm licencjonowanych. W konstrukcji i zastosowaniach swoich produktów korzysta z kilkudziesięciu lat doświadczeń tej dziedziny łączności, poczynając od pionierskich dokonań AT&T i dorobku technologicznego znanych wcześniej producentów jak Harris Farinon Microwave Communication Division i Stratex Corp.
Przejdź do strony

Brocade

Firma Brocade od wielu lat dostarcza sprawdzone rozwiązania sieciowe dla Data Center, jednocześnie rozwijając innowacyjne techniki w celu lepszej konsolidacji, konwergencji sieci, wirtualizacji i cloud computingu. Portfolio produktów Brocade obejmuje całość infrastruktury sieciowej Data Center (SAN i LAN switching), rozwiązania optymalizacji aplikacji oraz metro i Internet core routing (BGP/MPLS).
Przejdź do strony

Cambium Networks

Cambium Networks (USA) jest kontynuatorem dorobku technologicznego firmy Motorola w zakresie systemów linii radiowych punkt‑punkt jak i systemów punkt‑wielopunkt rodziny Canopy, wyróżniających się parametrami i stabilnością działania zwłaszcza w pasmach wolnodostępnych.
Przejdź do strony

Check Point Software Technologies Ltd.

Check Point Software Technologies Ltd. to światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa w Internecie. Zapewnia swoim klientom bezkompromisową ochronę przed wszelkiego typu zagrożeniami, redukując przy tym złożoność systemów bezpieczeństwa i obniżając koszty utrzymania. Wśród klientów Check Point znajdują się dziesiątki tysięcy przedsiębiorstw i organizacji wszelkich rozmiarów, również tych z listy Fortune 100.
Przejdź do strony

Cisco

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych. Lata działalności, dzięki własnemu R&D (Research and Development) i akwizycjom jest w stanie zaoferować pełne spektrum rozwiązań IT, w tym: routery, przełączniki Ethernetowe, FC oraz Infiniband, serwery, set-top-boxy, telefonię IP, telepresence, wideokonferencję i inne.
Przejdź do strony

CTC Union

CTC Union Technologies specjalizuje się w produkcji urządzeń służących do transmisji i zwielokrotniania różnych sygnałów po łączach światłowodowych jak i ich konwersji na styku z infrastrukturą przewodową.
Przejdź do strony

CyberArk

CyberArk to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań pozwalających na kompleksowe zaadresowanie obszarów związanych z kontami uprzywilejowanymi. Firmie zaufało już wielu klientów, przedstawicieli różnych branż z rynków globalnych (w tym ponad 35% z listy Fortune 100), a oprogramowanie znalazło również swoich zwolenników na rynku Polskim. CyberArk obsługuje klientów w ponad 65 krajach.
Przejdź do strony

Od 1983 roku budujemy swój wizerunek znanego poznańskiego integratora systemów informatycznych, teleinformatycznych oraz automatyki budynkowej.

Nasi partnerzy

DCN

Firma DCN została w 2000 roku wydzielona z grupy holdingu Lenovo Group i pozostaje z nią powiązana kapitałowo. Celem podziału było utworzenie firmy wyspecjalizowanej w opracowaniu i produkcji sprzętu sieciowego oraz świadczeniu kompleksowych usług w branży IT, która będzie konkurowała z wiodącymi światowymi markami.
Przejdź do strony

Eltek Polska

Eltek Polska jest polskim producentem urządzeń zasilania gwarantowanego, budowanych na bazie podzespołów prostownikowych dostarczanych przez macierzystą firmę ELTEKVALERE z Norwegii, drugiej co do wielkości firmy na świecie wśród producentów urządzeń zasilających dla telekomunikacji, automatyki przemysłowej oraz morskiej.
Przejdź do strony

Extreme Networks

Producent zaawansowanych rozwiązań sieciowych. Extreme Networks to wydajne produkty dla routingu i przełączania, rozwiązania wspierające przetwarzanie danych oraz dedykowane do WiFi. Szeroko pojęte bezpieczeństwo zapewniają systemy klasy SIEM, NAC, a także narzędzia do monitorowania i zarządzania siecią
Przejdź do strony

Fortinet

Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM).
Przejdź do strony

Hewlett Packard Enterprise

Firma ukierunkowana jest na klienta biznesowego. Koncern należy do ścisłego grona globalnych liderów w zakresie rozwiązań przeznaczonych dla firmowych centrów danych. Firma Hawlett Packard Enterprise opracowuje i rozwija technologię w dziedzinach takich, jak: serwery, storage, rozwiązania sieciowe oraz chmurowe.
Przejdź do strony

Hikvision

Firma Hikvision została założona w listopadzie 2001 roku przez HIK Information Technology (51% udziałów) oraz Gong Hongjia (49% udziałów) i bardzo szybko przekształciła się w globalne przedsiębiorstwo. Od początku działalności firma zajmuje się dostarczaniem produktów na rynek produktów związanych z monitoringiem wizyjnym.W ofercie firmy znajdują się m.in. rejestratory analogowe, hybrydowe, NVR, HD-TVI, serwery wideo oraz szeroka gama kamer stacjonarnych i obrotowych
Przejdź do strony

HP Inc.

HP Inc. to przede wszystkim producent drukarek, skanerów, aparatów cyfrowych, kalkulatorów, PDA, serwerów, komputerów stacjonarnych i komputerów do użytku domowego i dla małych przedsiębiorstw. Wiele komputerów osobistych i przenośnych w ofercie HP pochodzi z połączenia w 2002 r. z firmą Compaq. Firma HP Inc. oferuje także pełen zakres usług w zakresie projektowania, wdrażania i obsługi infrastruktury informatycznej.
Przejdź do strony

Huawei

HUAWEI jest wiodącym światowym producentem sprzętu telekomunikacyjnego. Dzięki wszechstronnej ofercie technologii sieci przewodowych, bezprzewodowych oraz IP, HUAWEI zdobył pozycję lidera w erze tworzenia nowych rozwiązań konwergentnych, opartych w pełni na sieciach z protokołem IP (All-IP).
Przejdź do strony

IBM

IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.
Przejdź do strony

Infoblox

Produkty Infoblox powstały w odpowiedzi na potrzebę firm i instytucji związaną z usługami DNS i DHCP dostępnymi w formie przyjaznej dla użytkownika. Infoblox posiada dwie zasadnicze linie produktów dostępne w postaci dedykowanych platform sprzętowych: DDI, NetMRI.
Przejdź do strony

Juniper Networks

Juniper Networks jest liderem na rynku wysokowydajnych sieci. Jej portfolio obejmuje niemal wszystkie obszary rynku produktów przewodowej transmisji danych. Produkty firmy przeznaczone są zarówno dla operatorów telekomunikacyjnych jak i przedsiębiorstw. Stosunkowo duża część budżetu firmy przeznaczana jest na badania i rozwój produktów.
Przejdź do strony

Leoni Kerpen

LEONI oferuje unikatowe portfolio produktów, technologii oraz usług dla niemalże wszystkich rodzajów systemów okablowania oraz technologii kablowych i nieustannie pracuje nad rozszerzeniem tej oferty za pomocą nowych, przyjaznych środowisku technologii.
Przejdź do strony

 

Loop Telecom

Loop Telecommunication International, Inc., (Taiwan) jest producentem licznych urządzeń telekomunikacyjnych stosowanych w sieciach dostępowych i korporacyjnych opartych na standardach IP/Ethernet jak i TDM/SDH, w tym wysokiej klasy modemów wieloparowych G.SHDSL dla przesyłania transmisji Ethernet po infrastrukturze kabli miedzianych.
Przejdź do strony

Microsens

MICROSENS GmbH & Co. KG jest producentem systemów światłowodowej transmisji danych i konwersji mediów oraz szeregu rozwiązań sieciowych dla zastosowań w środowisku przemysłowym i w energetyce.
Przejdź do strony

Microsoft

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA. Firma początkowo znana jako producent systemów operacyjnych i oprogramowania biurowego. Obecnie oferuje całe portfolio produktów, począwszy od systemów operacyjnych dla stacji roboczych (rodzina Windows 7), poprzez systemy operacyjne dla serwerów (rodzina Windows 2008), po kompletne rozwiązania dla zarówno dla małych firm jak i dużych korporacji.
Przejdź do strony

Molex

Firma Molex rozpoczęła rozwijanie kompleksowych rozwiązań elektronicznych już w 1938 roku. Od początku swojego istnienia firma Molex tworzy rozwiązania elektroniczne, które wspierają innowacje jutra, począwszy od formowania materiałów termoplastycznych aż po rozwijanie funkcjonalności smartfonów, pojazdów połączonych z siecią, dużych centrów danych oraz budynków podłączonych do Internetu.
Przejdź do strony

NoviFlow

NoviFlow oferuje wysokiej jakości, w pełni programowalne produkty sieciowe, oparte o autorskie oprogramowanie NoviWare® Network Operating Software (NOS). NoviFlow to kompleksowe rozwiązania dla operatorów centrów danych i operatorów sieci.
Przejdź do strony

Novoptel

Firma Novoptel została założona w celu opracowania i dostarczania wyjątkowej optyki i elektroniki dla telekomunikacji. Wykorzystując ponad 20 lat doświadczenia w kontroli optycznej polaryzacji, jak również wiedzę na temat potrzeb przemysłu telekomunikacyjnego, dwóch założycieli wraz z zespołem doprowadziło tę technologię do bezprecedensowej dojrzałości i opracowali stacjonarne urządzenia, moduły oraz rdzeń wiedzy dla ultraszybkiej i nieograniczonej kontroli optycznej polaryzacji, kodowania polaryzacji i polarymetrii.
Przejdź do strony

Palo Alto

Palo Alto Networks™ to innowacyjny producent nowej generacji systemów zabezpieczeń (NextGeneration Firewall) opartych o autorskie technologie UserID, AppID, ContentID pozwalające w sposób jednoznaczny identyfikować i kontrolować użytkowników, aplikacje i zawartość transmitowaną poprzez sieć przedsiębiorstwa.
Przejdź do strony

Pica8

Palo Alto Networks™ to innowacyjny producent nowej generacji systemów zabezpieczeń (NextGeneration Firewall) opartych o autorskie technologie UserID, AppID, ContentID pozwalające w sposób jednoznaczny identyfikować i kontrolować użytkowników, aplikacje i zawartość transmitowaną poprzez sieć przedsiębiorstwa.
Przejdź do strony

Radisys

RadiSys Corporation producent i dostawca systemów wbudowanych. Firma dostarcza rozwiązania dla klientów oferując sprzęt oraz know-how w zakresie architektury komputerów, integracji systemów, wbudowanych systemów operacyjnych, projektowania ASIC oraz tworzenia oprogramowania pośredniczącego.
Przejdź do strony

Ruckus

Ruckus Wireless tworzy zaawansowane systemy sieci bezprzewodowych rozwiązujące najistotniejsze problemy mobilnego dostępu do internetu oraz efektywnych połaczeń międzysieciowych. Firma oferuje szeroką gamę produktów „Smart Wi-Fi” z przeznaczeniem do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych u operatorów sieci, ISP, przedsiębiorstw różnej wielkości, czy też społeczności lokalnych na całym świecie
Przejdź do strony

Software AG

Software AG Polska nie tylko dostarcza produkty, ale również świadczy niezwykle profesjonalne usługi konsultingowe i wdrożeniowe w zakresie ARIS i webMethods. Konsultanci Software AG Polska, to Zespół bardzo doświadczonych specjalistów, którzy zdobywali swoje doświadczenia i wiedzę doradzając Klientom oraz uczestnicząc w projektach zarówno o zasięgu lokalnym, jak również międzynarodowym.
Przejdź do strony

Symantec

Firma Symantec jest światowym liderem rozwiązań zabezpieczających, do obsługi pamięci masowych oraz do zarządzania systemami, aby pomóc firmom i klientom indywidualnym w bezpieczny sposób zarządzać danymi. Firma Symantec oferuje kompleksowe rozwiązania do ochrony informacji (produkty Endpoint Protection, Mail Security, PGP Whole Disk Encryption), zabezpieczania danych (produkty BackupExec, NetBackup), zarządzania systemami oraz obsługi systemów pamięci masowych.
Przejdź do strony

Veeam

Veeam Software, partner programu Elite VMware Technology Alliance, opracowuje innowacyjne produkty w zakresie zarządzania infrastrukturą wirtualną oraz ochrony danych. Klienci korzystający z usług firmy Veeam mogą zredukować koszty, zminimalizować ponoszone ryzyko oraz w pełni wykorzystać możliwości, jakie zapewnia wirtualizacja.
Przejdź do strony

VMware

Firma VMware to globalny lider w zakresie wirtualizacji i infrastruktury chmur obliczeniowych. Oferuje sprawdzone w praktyce rozwiązania, które poprawiają wydajność systemów informatycznych przez ograniczenie ich złożoności oraz umożliwienie elastyczniejszego dostarczania usług.
Przejdź do strony

Wortmann AG

Niemiecki producent i dystrybutor sprzętu IT, dostawca usług w chmurze. Firma Wortmann AG stworzyła własną markę pod nazwą Terra, obejmującą produkty takie jak komputery PC, stacje robocze, tablety, laptopy, a także monitory. Firma posiada własne centrum danych zlokalizowane w Niemczech- Terra Cloud.
Przejdź do strony

Jestem zainteresowany współpracą z firmą Alma SA

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.