+48 61 82 97 100office@alma.biz.pl

Partnerzy

Home / Partnerzy

Nasi partnerzy

ADVA Optical Networking

ADVA AG Optical Networking (Niemcy) jest wiodącym w świecie producentem zaawansowanych optycznych systemów transmisyjnych, odpowiednich dla tworzenia operatorskich rekonfigurowalnych sieci szkieletowych o najwyższych przepływnościach oraz sieci szerokopasmowego dostępu do nich, a także dla łączenia ze sobą szybkich centrów danych, klastrów i pamięci masowych. Wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki DWDM i standaryzacje ITU T protokołów oraz interfejsów.
Przejdź do strony

APC

Firma American Power Conversion (APC) jest uznanym dostawcą wysokiej jakości systemów zasilania gwarantowanego prądu zmiennego jak i infrastruktury dla zapewnienia bezpiecznego działania serwerowniom i centrom danych o najwyższych wymaganiach niezawodnościowych.
Przejdź do strony

Arista

Dostawca rozwiązań sieciowych dla rynku High Frequency Trading (HFT), Bankowości Elektronicznej, Cloud Computing oraz hurtowni danych czyli wszędzie tam gdzie liczy się wysoka gęstość portów 10GE oraz bardzo niskie opóźnienia.
Przejdź do strony

Aruba, a Hewlett Packard Enterprise

Firma Aruba, a Hewlett Packard Enterprise jest wiodącym dostawcą rozwiązań sieciowych dla przedsiębiorstw i firm na całym świecie. Aruba Networks powstała w 2002 roku, koncentrując się na wprowadzaniu bezprzewodowych rozwiązań sieciowych Wi-Fi do sieci korporacyjnych. Dzięki przejęciu przez firmę Hewlett-Packard (obecnie Hewlett Packard Enterprise) w 2015 r. Firma Aruba Networks stała się podmiotem firmy Hewlett Packard Enterprise, wprowadzając na rynek wszystkie oferty sieciowe HPE dla kampusu i małych firm. Podstawowymi produktami są bezprzewodowe punkty dostępowe (AP), przełączniki przewodowe, kontrolery ruchu i oprogramowanie do zarządzania siecią.
Przejdź do strony

Aviat Networks

Aviat Networks, Inc. (USA, NASDAQ: AVNW) jest światowym producentem najbardziej zaawansowanych funkcjonalnie mikrofalowych linii radiowych dla pasm licencjonowanych. W konstrukcji i zastosowaniach swoich produktów korzysta z kilkudziesięciu lat doświadczeń tej dziedziny łączności, poczynając od pionierskich dokonań AT&T i dorobku technologicznego znanych wcześniej producentów jak Harris Farinon Microwave Communication Division i Stratex Corp.
Przejdź do strony

Blue Coat

Blue Coat jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa, zapewniając rozwiązania stacjonarne u klienta, hybrydowe i oparte na chmurze do ochrony łączności internetowej, zwalczania zaawansowanych zagrożeń i reagowania na naruszenia bezpieczeństwa. Blue Coat może poszczycić się długą historią ochrony organizacji, ich danych i pracowników i jest zaufaną marką dla ponad 15.000 klientów na całym świecie, w tym prawie 80% z listy Fortune Global 500. Pomimo solidnego portfolio własności intelektualnej, bogatej w ponad 200 patentów, firma w dalszym ciągu wprowadza innowacje, które zapewniają ciągłość działania, mobilność i zarządzanie.
Przejdź do strony

Brocade

Firma Brocade od wielu lat dostarcza sprawdzone rozwiązania sieciowe dla Data Center, jednocześnie rozwijając innowacyjne techniki w celu lepszej konsolidacji, konwergencji sieci, wirtualizacji i cloud computingu. Portfolio produktów Brocade obejmuje całość infrastruktury sieciowej Data Center (SAN i LAN switching), rozwiązania optymalizacji aplikacji oraz metro i Internet core routing (BGP/MPLS).
Przejdź do strony

Cambium Networks

Cambium Networks (USA) jest kontynuatorem dorobku technologicznego firmy Motorola w zakresie systemów linii radiowych punkt‑punkt jak i systemów punkt‑wielopunkt rodziny Canopy, wyróżniających się parametrami i stabilnością działania zwłaszcza w pasmach wolnodostępnych.
Przejdź do strony

Check Point Software Technologies Ltd.

Check Point Software Technologies Ltd. to światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa w Internecie. Zapewnia swoim klientom bezkompromisową ochronę przed wszelkiego typu zagrożeniami, redukując przy tym złożoność systemów bezpieczeństwa i obniżając koszty utrzymania. Obecnie Check Point w dalszym ciągu pozostaje spółką innowacyjną, rozwijając modułową architekturę Software Blade, która dostarcza elastycznych i prostych rozwiązań z możliwością pełnego dostosowania do specyficznych potrzeb danej organizacji. Wśród klientów Check Point znajdują się dziesiątki tysięcy przedsiębiorstw i organizacji wszelkich rozmiarów, również tych z listy Fortune 100.
Przejdź do strony

Cisco

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych. Lata działalności, dzięki własnemu R&D (Research and Development) i akwizycjom jest w stanie zaoferować pełne spektrum rozwiązań IT, w tym: routery, przełączniki Ethernetowe, FC oraz Infiniband, serwery, set-top-boxy, telefonię IP, telepresence, wideokonferencję i inne.
Przejdź do strony

Citrix Partner

Citrix jest firmą oferującą rozwiązania cloud computing, która umożliwia różnorodne formy pracy mobilnej – z dowolnego miejsca oraz urządzenia, poprzez dostęp do danych i aplikacji w łatwy i bezpieczny sposób. Rozwiązania Citrix pomagają działom IT oraz usługodawcom w budowie zarówno prywatnych jak i publicznych chmur obliczeniowych, wykorzystując w tym celu rozwiązania wirtualizacyjne i sieciowe do dostarczania wydajnych, elastycznych i efektywnych kosztowo usług.
Przejdź do strony

CTC Union

CTC Union Technologies specjalizuje się w produkcji urządzeń służących do transmisji i zwielokrotniania różnych sygnałów po łączach światłowodowych jak i ich konwersji na styku z infrastrukturą przewodową.
Przejdź do strony

Od 1983 roku budujemy swój wizerunek znanego poznańskiego integratora systemów informatycznych, teleinformatycznych oraz automatyki budynkowej.

Nasi partnerzy

CyberArk

CyberArk to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań pozwalających na kompleksowe zaadresowanie obszarów związanych z kontami uprzywilejowanymi. Firmie zaufało już wielu klientów, przedstawicieli różnych branż z rynków globalnych (w tym ponad 35% z listy Fortune 100), a oprogramowanie znalazło również swoich zwolenników na rynku Polskim. CyberArk obsługuje klientów w ponad 65 krajach.
Przejdź do strony

D-Max

Firma D-max Polska specjalizuje się w systemach telewizji przemysłowej (CCTV).
Przejdź do strony

Eltek Valere

Eltek Valere jest polskim producentem urządzeń zasilania gwarantowanego, budowanych na bazie podzespołów prostownikowych dostarczanych przez macierzystą firmę ELTEKVALERE z Norwegii, drugiej co do wielkości firmy na świecie wśród producentów urządzeń zasilających dla telekomunikacji, automatyki przemysłowej oraz morskiej.
Przejdź do strony

Fortinet

Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami – Unified Threat Management (UTM).
Przejdź do strony

Hewlett Packard Enterprise

Firma ukierunkowana jest na klienta biznesowego. Oferta obejmuje: tworzenie, integrowanie, modernizację i/ lub utrzymywanie aplikacji dla klientów, a także utrzymanie działania komputerów i infrastruktury komunikacyjnej klienta (outsourcing). W ofercie są także: Serwery HPE (ProLiant, HPE Itegrity Servers, NonStop, HPE Superdome, Apollo (dla High-Performance Computing), Sieci HPE (ProCurve, 3Com, Aruba Networks), HPE Storage (HPE 3PAR, HP StorageWorks, HP XP), Oprogramowanie HPE (HP OpenView, HP Cloud Service Automation Software, HP Business Service Automation, HP Service Manager, HPE Records Manager itp.).
Przejdź do strony

HP Inc.

HP Inc. to przede wszystkim producent drukarek, skanerów, aparatów cyfrowych, kalkulatorów, PDA, serwerów, komputerów stacjonarnych i komputerów do użytku domowego i dla małych przedsiębiorstw. Wiele komputerów osobistych i przenośnych w ofercie HP pochodzi z połączenia w 2002 r. z firmą Compaq. Firma HP Inc. oferuje także pełen zakres usług w zakresie projektowania, wdrażania i obsługi infrastruktury informatycznej.
Przejdź do strony

Huawei

HUAWEI jest wiodącym światowym producentem sprzętu telekomunikacyjnego. Dzięki wszechstronnej ofercie technologii sieci przewodowych, bezprzewodowych oraz IP, HUAWEI zdobył pozycję lidera w erze tworzenia nowych rozwiązań konwergentnych, opartych w pełni na sieciach z protokołem IP (All-IP).
Przejdź do strony

IBM

IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.
Przejdź do strony

Juniper Networks

Juniper Networks jest liderem na rynku wysokowydajnych sieci. Jej portfolio obejmuje niemal wszystkie obszary rynku produktów przewodowej transmisji danych. Produkty firmy przeznaczone są zarówno dla operatorów telekomunikacyjnych jak i przedsiębiorstw. Stosunkowo duża część budżetu firmy przeznaczana jest na badania i rozwój produktów.
Przejdź do strony

Loop Telecom

Loop Telecommunication International, Inc., (Taiwan) jest producentem licznych urządzeń telekomunikacyjnych stosowanych w sieciach dostępowych i korporacyjnych opartych na standardach IP/Ethernet jak i TDM/SDH, w tym wysokiej klasy modemów wieloparowych G.SHDSL dla przesyłania transmisji Ethernet po infrastrukturze kabli miedzianych.
Przejdź do strony

Metasonic

Firma Metasonic AG jest twórcą najnowszej na świecie metodyki wdrażania rozwiązań do automatyzacji procesów biznesowych określanych jako S-BPM czyli Subject BPM. Koncepcja rozwiązania opiera się na standaryzacji przepływów komunikacyjnych między podmiotami procesów czyli najczęściej ludźmi. Dzięki temu proces można wdrożyć szybciej i zmieniać go w locie. Nie trzeba uczyć się skomplikowanych notacji takich jak BPMN.
Przejdź do strony

Microsens

MICROSENS GmbH & Co. KG jest producentem systemów światłowodowej transmisji danych i konwersji mediów oraz szeregu rozwiązań sieciowych dla zastosowań w środowisku przemysłowym i w energetyce.
Przejdź do strony

Microsoft

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA. Firma początkowo znana jako producent systemów operacyjnych i oprogramowania biurowego. Obecnie oferuje całe portfolio produktów, począwszy od systemów operacyjnych dla stacji roboczych (rodzina Windows 7), poprzez systemy operacyjne dla serwerów (rodzina Windows 2008), po kompletne rozwiązania dla zarówno dla małych firm jak i dużych korporacji.
Przejdź do strony

Novoptel

Firma Novoptel została założona w celu opracowania i dostarczania wyjątkowej optyki i elektroniki dla telekomunikacji. Wykorzystując ponad 20 lat doświadczenia w kontroli optycznej polaryzacji, jak również wiedzę na temat potrzeb przemysłu telekomunikacyjnego, dwóch założycieli wraz z zespołem doprowadziło tę technologię do bezprecedensowej dojrzałości i opracowali stacjonarne urządzenia, moduły oraz rdzeń wiedzy dla ultraszybkiej i nieograniczonej kontroli optycznej polaryzacji, kodowania polaryzacji i polarymetrii.
Przejdź do strony

Oracle

Firma Oracle ma zoptymalizowaną i w pełni zintegrowaną ofertę systemów oprogramowania. Oferowane rozwiązania pomagają organizacjom rozwiązywać problem skomplikowanych rozwiązań i promować innowacyjność. Dla klientów, którym potrzebne są rozwiązania modułowe, Oracle udostępnia otwartą architekturę oraz wiele opcji systemu operacyjnego. Zapewnia korzyści związane z produktami najwyższej klasy w każdej warstwie, umożliwiając utworzenie najlepszej infrastruktury dla przedsiębiorstwa.
Przejdź do strony

Palo Alto

Palo Alto Networks™ to innowacyjny producent nowej generacji systemów zabezpieczeń (NextGeneration Firewall) opartych o autorskie technologie UserID, AppID, ContentID pozwalające w sposób jednoznaczny identyfikować i kontrolować użytkowników, aplikacje i zawartość transmitowaną poprzez sieć przedsiębiorstwa.
Przejdź do strony

Software AG

Software AG Polska nie tylko dostarcza produkty, ale również świadczy niezwykle profesjonalne usługi konsultingowe i wdrożeniowe w zakresie ARIS i webMethods. Konsultanci Software AG Polska, to Zespół bardzo doświadczonych specjalistów, którzy zdobywali swoje doświadczenia i wiedzę doradzając Klientom oraz uczestnicząc w projektach zarówno o zasięgu lokalnym, jak również międzynarodowym.
Przejdź do strony

Symantec

Firma Symantec jest światowym liderem rozwiązań zabezpieczających, do obsługi pamięci masowych oraz do zarządzania systemami, aby pomóc firmom i klientom indywidualnym w bezpieczny sposób zarządzać danymi. Firma Symantec oferuje kompleksowe rozwiązania do ochrony informacji (produkty Endpoint Protection, Mail Security, PGP Whole Disk Encryption), zabezpieczania danych (produkty BackupExec, NetBackup), zarządzania systemami (System Recovery, Ghost Solutions Suite, Enterprise Vault, pcAnywhere), obsługi systemów pamięci masowych (Storage Foundation).
Przejdź do strony

Terra

Terra Computer Sp. z o.o. powstała w Bydgoszczy jako spółka zależna firmy Wortmann AG. Rozpoczęła działalność latem 2015 r. Firma wykorzystuje zasoby spółki Wortmann AG takie jak logistyka, Know-how, kapitał, oferta produktowa. Pod hasłem Terra występują w portfolio artykuły własnej produkcji. Systemy Terra produkowane są w Niemczech i odznaczają się wysokim standardem jakości oraz profesjonalną obsługą klienta bez zbędnej biurokracji. Oferta firmy Terra Computer Sp. z o.o. obejmuje następujące produkty: serwery, storage, komputery, notebooki, monitory LCD, thin client, tablety oraz usługi cloud.
Przejdź do strony

Veeam

Veeam Software, partner programu Elite VMware Technology Alliance, opracowuje innowacyjne produkty w zakresie zarządzania infrastrukturą wirtualną oraz ochrony danych. Klienci korzystający z usług firmy Veeam mogą zredukować koszty, zminimalizować ponoszone ryzyko oraz w pełni wykorzystać możliwości, jakie zapewnia wirtualizacja.
Przejdź do strony

VMware

Firma VMware to globalny lider w zakresie wirtualizacji i infrastruktury chmur obliczeniowych. Oferuje sprawdzone w praktyce rozwiązania, które poprawiają wydajność systemów informatycznych przez ograniczenie ich złożoności oraz umożliwienie elastyczniejszego dostarczania usług.
Przejdź do strony

Wortmann AG

Spółka akcyjna Wortmann jest największym przedsiębiorstwem w Grupie Wortmann. W ostatnim czasie odnosi pasmo licznych sukcesów na rynku IT. Powiększyła zakres działania w Europie, a także wzbogaciła swoje portfolio. Otworzyła nowe oddziały w kilku krajach, między innymi w Polsce. Mimo zmieniających się trendów na rynku, firma pozostaje wierna swojej idei prowadzenia biznesu pośredniego – stawia na swoich Partnerów. Sukces nie byłby możliwy gdyby nie ich mocne zaangażowanie i postawienie na trwałe relacje biznesowe oraz wieloletnie doświadczenie.
Przejdź do strony

Jestem zainteresowany współpracą z firmą Alma SA

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Wyślij nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak będzie to możliwe.