ZAPROJEKTUJEMY, ZBUDUJEMY I ZAJMIEMY SIĘ UTRZYMANIEM TWOJEGO SYSTEMU TELEINFORMATYCZNEGO DLA CENTRÓW DANYCH

Wykonamy dla Ciebie projekt Centrum Danych, zbudujemy je i zajmiemy się utrzymaniem. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dopasowane do Twoich wymagań. W zarządzaniu danymi wykorzystujemy Sieci SAN (Storage Are Networks) aby w wydajny sposób połączyć zasoby serwerowe z zasobami dyskowymi lub taśmowymi.

 Aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów, udostępniamy użytkownikom centralnie zarządzane, wirtualne środowisko pracy, oparte o infrastrukturę DC/VDI oraz oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, budowy i utrzymania systemów teletechnicznych. W celu zwiększenia elastyczności, dostępności i bezpieczeństwa danych wdrażamy rozwiązania hybrydowe i w pełni chmurowe.

POZNAJ NASZE KOMPETENCJE Z ZAKRESU DATA CENTER

Projekt i wykonanie

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, budowy i utrzymania systemów teleinformatycznych dla centrów danych.

Serwery i storage

Tworzymy sieci SAN (Storage Area Networks), służące do wydajnego łączenia zasobów serwerowych z zasobami dyskowymi czy też taśmowymi. 

Wirtualizacja DC / VDI

Udostępniamy użytkownikom centralnie zarządzane, wirtualne stanowiska pracy.

Migracja do chmury

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, budowy i utrzymania systemów teletechnicznych dla centrów logistycznych..

Chmury hybrydowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, budowy i utrzymania systemów teleinformatycznych dla centrów danych. 

Backup i archiwizacja

Tworzymy sieci SAN (Storage Area Networks), służące do wydajnego łączenia zasobów serwerowych z zasobami dyskowymi czy też taśmowymi.

Testowanie Data Center

Udostępniamy użytkownikom centralnie zarządzane, wirtualne stanowiska pracy.

Infrastruktura pasywna / UPS

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, budowy i utrzymania systemów teletechnicznych dla centrów logistycznych.

CASE STUDY

MODERNIZACJA SIECI TELEFONÓW ŁĄCZNOŚCI ALARMOWEJ (ERTN)
ŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA INFORMATYCZNEGO IT
BUDOWA ŁĄCZA SIECI KWANTOWEJ POMIĘDZY POZNANIEM A WARSZAWĄ

Wartością dodaną w ALMA S.A.  jest doskonały serwis działający 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. ALMA S.A. błyskawicznie reaguje na awarie sieci spowodowane np. uszkodzeniem światłowodu. niezależnie od miejsca wystapienia usterki.

Szeroka wiedza oraz kompetencje pracowników firmy ALMA S.A. z zakresu sieci optycznych, zagwarantowały nam realizacje rozbudowy naszej sieci w czasie o wiele krótszym niż zakładaliśmy. Współpraca z firmą ALMA S.A. to czysta przyjemność

ALMA S.A. nie ma sobie równych w projektowaniu i architekturze sieciowej. Są innowacyjni, kreatywni i zwracają uwagę na potrzeby klienta na każdym etapie projektu. Z czystym sumieniem moge polecić każdemu współprace z firmą ALMA.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

TO, CO NAS WYRÓŻNIA TO WIEDZA I DOŚWIADCZENIE!
Z NAMI OSIĄGNIESZ ZAŁOŻONY PRZEZ CIEBIE CEL. SPRAWDŹ NAS!

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych projektów, utrzymanie i serwis wdrożonych rozwiązań pozawala nam na kompleksowe podejście do potrzeb klientów.

KOMPETENCJE

Mnogość udanych wdrożeń dla znanych przedsiębiorstw, obejmujących integrację systemów informatycznych, teleinformatycznych, automatyki budynkowej i przemysłowej potwierdza nasze kompetencje oraz elastyczność dostarczanych rozwiązań

KAŻDY ETAP JEST WAŻNY

OFERUJEMY NASZE WSPARCIE NIEZALEŻNIE OD ETAPU REALIZACJI TWOJEGO PROJEKTU. JESTEŚMY Z TOBA RÓWNIEŻ PO REALIZACJI, ŚWIADCZĄC USŁUGI SERWISOWE ORAZ OUTSOURCING.

BADANIE / AUDYT

Badamy potrzeby naszych Klienów oraz przeprowadzamy audyty

PROJEKTOWANIE

Projektujemy oraz doradzamy wybór optymalnych rozwiązań

WDROŻENIE

Realizujemy wdrożenia zgodnie z projektem oraz założeniami

SERWIS

Świadczymy usługi serwisowe 24/7 oraz wsparcie pogwarancyjne

OUTSOURCING IT I HOSTING

Kompleksowo zarządzamy Twoją infrastrukturą IT

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW