ZADBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ ORGANIZACJI

ORAZ DANYCH

W czasie rosnącej presji ze strony hakerów atakujących organizacje różnej wielkości i różnych branż, nikt nie może czuć się bezpiecznie bez odpowiednio dobranych rozwiązań cyberbezpieczeństwa.

Dzięki właściwie dobranym rozwiązaniom w zależności od wielkości organizacji i zasobów serwerowych wymagających ochrony, pomagamy naszym klientom efektywnie kosztowo właściwie zabezpieczyć się przed nieautoryzowanym dostępem do zasobów, chronić się przed atakami malware i ransomware, weryfikować podatności w środowisku informatycznym, które mogłyby być wykorzystane przez atakujących.

Nasz zespół inżynierów może również wesprzeć zespoły Security Operation Center klienta w zakresie reagowania na incydenty bezpieczeństwa.

Alma w ofercie posiada rozwiązania klasy NextGeneration Firewall, EDR, micro-segmentacji Data Center, SIEM, Network Access Control (NAC), Privileged Access Management (PAM), zarządzania podatnościami i inne.

POZNAJ NASZE KOMPETENCJE W CYBERBEZPIECZEŃSTWIE

Systemy do analizy przepływów w sieci

Next Generation Firewall - NGFW

 

Systemy kontroli dostępu do sieci - NAC

Rozwiązania EDR / XDR

.

Systemy SIEM / SOAR

 

Zarządzanie kontami uprzywilejowanymi - PAM

Zarządzanie podatnościami - VM

.

Micro-segmentacja Data Center

 

Systemy bezpieczeństwa OT / SCADA

Kwantowa dystrybucja kluczy - QKD

.

Systemy do testowania cyberzabezpieczeń

CASE STUDY

MODERNIZACJA SIECI TELEFONÓW ŁĄCZNOŚCI ALARMOWEJ (ERTN)
ŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA INFORMATYCZNEGO IT
BUDOWA ŁĄCZA SIECI KWANTOWEJ POMIĘDZY POZNANIEM A WARSZAWĄ

Wartością dodaną w ALMA S.A.  jest doskonały serwis działający 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. ALMA S.A. błyskawicznie reaguje na awarie sieci spowodowane np. uszkodzeniem światłowodu. niezależnie od miejsca wystapienia usterki.

Szeroka wiedza oraz kompetencje pracowników firmy ALMA S.A. z zakresu sieci optycznych, zagwarantowały nam realizacje rozbudowy naszej sieci w czasie o wiele krótszym niż zakładaliśmy. Współpraca z firmą ALMA S.A. to czysta przyjemność

ALMA S.A. nie ma sobie równych w projektowaniu i architekturze sieciowej. Są innowacyjni, kreatywni i zwracają uwagę na potrzeby klienta na każdym etapie projektu. Z czystym sumieniem moge polecić każdemu współprace z firmą ALMA.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

TO, CO NAS WYRÓŻNIA TO WIEDZA I DOŚWIADCZENIE!
Z NAMI OSIĄGNIESZ ZAŁOŻONY PRZEZ CIEBIE CEL. SPRAWDŹ NAS!

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych projektów, utrzymanie i serwis wdrożonych rozwiązań pozawala nam na kompleksowe podejście do potrzeb klientów.

KOMPETENCJE

Mnogość udanych wdrożeń dla znanych przedsiębiorstw, obejmujących integrację systemów informatycznych, teleinformatycznych, automatyki budynkowej i przemysłowej potwierdza nasze kompetencje oraz elastyczność dostarczanych rozwiązań

KAŻDY ETAP JEST WAŻNY

OFERUJEMY NASZE WSPARCIE NIEZALEŻNIE OD ETAPU REALIZACJI TWOJEGO PROJEKTU. JESTEŚMY Z TOBA RÓWNIEŻ PO REALIZACJI, ŚWIADCZĄC USŁUGI SERWISOWE ORAZ OUTSOURCING.

BADANIE / AUDYT

Badamy potrzeby naszych Klienów oraz przeprowadzamy audyty

PROJEKTOWANIE

Projektujemy oraz doradzamy wybór optymalnych rozwiązań

WDROŻENIE

Realizujemy wdrożenia zgodnie z projektem oraz założeniami

SERWIS

Świadczymy usługi serwisowe 24/7 oraz wsparcie pogwarancyjne

OUTSOURCING IT I HOSTING

Kompleksowo zarządzamy Twoją infrastrukturą IT

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW